Portal Games zawsze było wydawnictwem bardzo otwartym na fanów. W roku 20-lecia firmy nie może być inaczej. Potwierdzamy oficjalnie, że w lutym 2019 odbędzie się wielkie tournée Ignacego i Merry Trzewiczków

Prezes Portalu wraz z małżonką odwiedzą północną Polskę. Zawitają do klubów i planszówkowych lokali, aby z wami porozmawiać, pograć i powymieniać się uśmiechami i pozytywną energią.

Trzewiki Północy to podróż do pięciu miast i co najmniej siedmiu lokali. W planach znajdują się między innymi: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Koszalin i Szczecin, a wśród planszówkowych przybytków, które przyjmą parę Trzewików znajdą się: Centrum Gier Pegaz, Planszówkowy Zawrót Głowy w Bibliotece Miejskiej w Elblągu, Cybermachina, Graciarnia, iGranie w Lochu, czy GeekOn.

Cała wyprawa jest częścią naszego planu 20 wydarzeń na 20-lecie Portal Games i zajmuje miejsce 2. na liście, zaraz po Portalconie. Zapraszamy po więcej szczegółów do naszej zakładki: Wydarzenia, gdzie będziemy publikować szczegóły na temat każdego z przystanków na trasie Trzewików Północy.